BeautyPlus

BeautyPlus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,196
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CommSource Technology Co., Ltd.

BeautyPlus uygulaması ile Android cihazlarınızla çektiğiniz fotoğraflarda çok daha güzel çıkabilirsiniz.

BeautyPlus uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve cihazınızda hazır gelen ve yüklü olan fotoğraf uygulamalarının aksine kendinizi çok daha güzel göstermek için kullanılabiliyor. Varolan pek çok fotoğraf uygulamasının genellikle detayları sonuna kadar ortaya koymak için hazırlanmış olmaları onları dış çekimler için ideal hale getiriyor ancak kendi fotoğrafını çekmek isteyenler genelde tüm detayların ortaya çıkmasını istemiyorlar ve bazı kötü görünen kısımların daha az belirgin olmasını istiyorlar.

Bu nedenle, Android kullanıcıları için çeşitli makyaj yapma uygulamaları yayınlanıyor ancak bu defa da bu uygulamalarda yer alan tüm araçları teker teker deneyerek sonuç bulmak gerektiği için zaman kaybı muazzam düzeyde olabiliyor. BeautyPlus bunun aksine, otomatik yüz tanıma ve düzeltme özelliği sayesinde hiç uğraşmadan daha iyi görünmenize yardımcı oluyor.

Elbette uygulama içerisinde manuel olarak gerçekleştirebileceğiniz düzenleme seçenekleri de var ancak bunlara pek nadiren ihtiyaç duyacağınıza inanıyorum. Zira uygulamanın otomatik düzeltme seçenekleri oldukça iyi çalışıyor ve fotoğraflardaki tüm detayları almadığı için daha güzel ancak doğal bir görünüme de imkan tanıyor.

Fotoğraflarınızdaki tüm detayları tamamladıktan sonra arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal paylaşım butonlarını kullanarak kolayca paylaşabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü çok basit bir yapıda olduğu için ilk bir kaç dakikanın ardından sunduğu tüm araçları kolayca görebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.