Been There, Snapped That

Been There, Snapped That

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 63
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Applits

Been There, Snapped That uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan çevrenizde çekilmiş Flickr fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Been There, Snapped That uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf bulma uygulaması olarak hazırlanmış ve basit arayüzü sayesinde indirir indirmez hemen alışabiliyor, kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulama temel olarak Flickr fotoğraflarını bulmak için kullanılıyor ancak bunu konum bazlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Zira uygulamayı açtığınız zaman, bulunduğunuz konum bilgilerinden faydalanılarak, o konuma yakın yerlerde çekilmiş en iyi Flickr fotoğrafları listeleniyorlar ve böylece çevrenizde neler olduğunu kolayca görebiliyorsunuz. Eğer bir fotoğrafın çekildiği konumu beğenirseniz, o konumu hemen haritanızda görebiliyor ve böylece aynı manzarayı yakalayabiliyorsunuz.

Uygulama Flickr'ın puanlama sisteminden faydalandığı için kötü görünen fotoğraflar yerine en iyi görünenleri tespit edebiliyor ve böylece boşa vakit harcamaktan kurtuluyorsunuz. Fotoğraf detayları bölümü sayesinde fotoğraflara dair çeşitli teknik bilgileri de elde edebiliyorsunuz.

Dilerseniz harita üzerinde parmağınızı gezdirerek o konumlara yakın olan güzel fotoğrafları da bulabilirsiniz. Manzara, şehir veya turistik yerlerin fotoğraflarını çekmekten hoşlanıyorsanız Been There, Snapped That uygulamasının kesinlikle hoşunuza gideceğine inanıyorum.

Fotoğraf ve gezi meraklılarının kesinlikle denemesi gerekenler arasında olan Been There, Snapped That'i yüklemeyi unutmayın.