Ben 10 APK

Ben 10 APK

kullanıcı

Ben 10 Alien Experience APK, Cartoon Network'ün artırılmış gerçeklik oyunu. Ben 10 APK Android oyununda aksiyon macera sizi bekliyor!

Ben 10 Alien Experience APK, Cartoon Network’ün artırılmış gerçeklik destekli aksiyon – macera oyunu. Adından da anlaşılacağı üzere Android telefonda oyun oynamayı seven çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için indirebileceğiniz bir mobil oyun. 360 derece açıdan oynanış sunan artırılmış gerçeklik aksiyon oyununda Zomboso ve robotlarıyla savaşacaksınız.

Ben 10 APK İndir

İndirmesi de oynaması da ücretsiz, sürpriz satın alımlar içermeyen, reklamsız, güvenli bir çocuk oyunu Ben 10 Alien Experience. Oyunda ya uzaylılara dönüşüyor ya da robotlarla dövüşüyorsunuz.

Elmas Kafa, Ateş Topu, Pul Kanat ve Dört Kol gibi ilginç isimli, kendilerine özgü animasyonlara ve yüz hareketlerine sahip uzaylılara dönüşürken dönüşüm aşamasını adım adım görebiliyorsunuz. Onlara dönüşmek kadar robotlarla savaşmak da keyif verici. Dünyayı kurtarma mücadelesi verdiğiniz bu modda artırılmış gerçeklik desteğiyle kendinizi olayın içinde hissedebiliyorsunuz. Her yer robot kaynadığından aksiyon hiç dinmiyor.

Oyunun hikayesini merak edenler için; Ben Tennyson’ın en kötü adamları geri döndü ve dünyayı ele geçirmekle korkutuyorlar. Kötü adamlar her yerde. Günü kurtarmak size kalmış! Bitmek bilmeyen düşman ordularını bulup yok etmek için cihazınızı bir radar olarak kullanmalısınız. Psikozlu palyaço Zombozo, mutasyona uğramış suçlu Queen Bee, galaksiler arası uzaylı savaşçı Vilgax, boss olarak karşınıza çıkıyor.

Ben 10 APK Android artırılmış gerçeklik uygulaması, süper etkileyici yüz değiştirici ve aksiyon dolu robot yok etme sunuyor. Telefonunuzun kamerasını kullanarak Ben Tennyson’ın gözlerinizin önünde muhteşem uzaylılara nasıl dönüştüğünü göreceksiniz.

Oyunda hangi karakterler mi var? Heatblast olarak her şeyi ısıtın, ateşli güçlerini deneyimleyin. Diamondhead olarak etrafınızda buz sarkıtlarının oluştuğunu görün. Four Arms olarak balçık topları fırlatın veya her şeyi parçalayın. Bu ilginç karakterlerin fotoğrafını çekip veya videoya kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Artırılmış gerçeklik deneyimi bununla sınırlı değil. Dönüşmekle eğlence bitmiyor! Cep telefonunuzu alın ve yalnızca sizin görebildiğiniz düşmanları yok ederek günü kurtarın. Artırılmış gerçeklik oyununda kendinizi Zomboso ve robotlarından korumak için uzaylı güçlerinizi kullanın.