Bennett

Bennett

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,135
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The SZ Development

Bluetooth bağlantısı kuracağınız cihazların sinyal güçlerini hemen ölçmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

Bennett programı, bilgisayarınız tarafından tespit edilebilen Bluetooth bağlantılarının sinyal güçlerini görebilmenizi ve ölçmenizi sağlayan ücretsiz bir program. Sık sık kablosuz bağlantılar kurması gerekenlerin faydalanabilecekleri uygulama, böylece bağlantı gücü düşen Bluetooth cihazlarınızdan haberdar olarak gereken önlemleri alabilmenizi sağlıyor. Herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde USB diskinize atarak istediğiniz yere de taşıyabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit düzenlenen program, hem amatör hem de profesyonel amaçlarla kullanımda oldukça yeterli diyebilirim. Her ne kadar tüm Bluetooth alıcılarını desteklemese de en popüler olanlar konusunda sunduğu destek yeterli olacaktır. Eğer popüler adaptörlerden birisini kullanıyorsanız endişelenmenize gerek yok.

Zaman içerisinde değişiklik gösteren sinyal gücünü bir rapor halinde alabilir ve daha sonra incelemeye başlayabilirsiniz. Raporlama direkt olarak resim formatları olarak sağlanıyor ve böylece istediğiniz yerde açmak için bir engeliniz kalmıyor.

Ayrıca bağlanacağınız cihazların MAC adreslerini, üreticilerini, sınıflarını ve cihaz isimlerini kolayca elde edebiliyorsunuz. Her bir cihaz için yaratacağınız log dosyaları sayesinde cihazların bilgilerini saklama şansınız var.