WiFi HotSpot

WiFi HotSpot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 273,609
  • DOSYA BOYUTU 0.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mohammad Raquib

WiFi HotSpot, kablosuz bağlantı noktaları oluşturarak internet bağlantınızı paylaşabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.

WiFi HotSpot, kullanıcıların sahip oldukları WiFi adaptörünü kablosuz ağ bağlantı noktası şeklinde yapılandırmalarına olanak sağlayarak, internet bağlantılarını paylaşmalarına izin veren küçük ama etkili bir programdır.

Kullanıcıların basit bir şekilde internet bağlantılarını çevresindeki diğer kullanıcılarla paylaşabilmesi için geliştirilen WiFi HotSpot, bu noktada oldukça kullanışlı bir yardımcı program olarak dikkat çekmektedir.

Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Karışık ayarlara ihtiyaç duymayacağınız WiFi HotSpot yardımıyla saniyeler içerisinde kendi kablosuz ağ bağlantı noktanızı oluşturabilirsiniz.

Paylaşmak istediğiniz bağlantı noktasını seçtikten sonra, bir bağlantı adı ve şifre belirleyerek kendi kablosuz bağlantınızı başlatabilirsiniz.

Sizler de kendi kablosuz ağ bağlantı noktalarınızı oluşturarak, çevrenizdeki insanlarla internet bağlantınızı paylaşmak istiyorsanız WiFi HotSpot'ı deneyebilirsiniz.