Besieged 2 Free Castle Defense

Besieged 2 Free Castle Defense

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 362
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leviathan Games

Besieged 2 Free Castle Defense eğlenceli bir Android oyunudur

Besieged 2 Free Castle Defense kalenizi amansızca saldıran iskeletler ve iskeletlerin emrindeki yardımcılarına karşı korumaya çalıştığınız eğlenceli ve ücretsiz bir kale savunma oyunudur.

Hoş grafikleri ile dikkat çeken Android oyununda okumuz ve yayımız ile şeytani General Skel'in ordusuna karşı kalemizi savunmalıyız. Onurlu bir savaşçı olarak Ashen Oak adlı toprağımıza sahip çıktığımız kale savunma oyununda taktiksel bir strateji izleyerek iskeletleri ve yardımcılarını doğru zamanla alt ederek ödüller toplamaktayız.

Besieged 2 Free Castle Defense, kalemizi oyunda kazandığımız puanlarla geliştirmemize imkan tanımaktadır. Böylece daha kuvvetli düşman saldırılarını savuşturarak Ashen Oak'ın ayakta kalmasını sağlayabiliriz.

Oyunda farklı çeşitte silahlar kullanabilmekteyiz. Buz, ateş, zehir ve yıldırım ile güçlendirilmiş oklarımızın yanında iskeletleri ok yağmuruna tutabilir ve daha birçok farklı saldırı şeklini açabiliriz. Silahlarımız gibi iskelet düşmanlarımız da farklı çeşittedir. Devler, büyücü iskeletler, okçular, bombacılar, zırhlı şovalyeler ve daha birçoğuna karşı fakrlı stratejiler geliştirmeliyiz.

Besieged 2 Free Castle Defense kazandığınız yüksek puanları Facebook üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızı rekabete davet etmenize de imkan verir.