Best Youtube Downloader

Best Youtube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 648
  • DOSYA BOYUTU 1.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tony Bits

Best Youtube Downloader, web tarayıcınızı açmadan YouTube videolarını izleme ve indirme kolaylığı sunan ücretsiz bir uygulama.

Best Youtube Downloader, abonesi olduğunuz YouTube kanallarının videolarını ve dilediğiniz bir videoyu dilediğiniz kalitede indirmenize izin veren -reklam destekli- ücretsiz bir uygulaması. Sadece videoları indirmek için değil, izlemek hatta favori videolarınızdan oynatma listeleri hazırlamak için de kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama.

Windows Mağazası’nda gördüğüm ve tablet / bilgisayarımda kullandığım en iyi YouTube video indirme programlarından biri olan Best Youtube Downloader, web tarayıcısında yaptığınız tüm işlemleri tarayıcıyı açmadan yapma kolaylığı sunuyor. YouTube kanallarına abone olma, videoları favorilere ekleme, oynatma listesi oluşturma, sonra izlemek üzere işaretleme gibi webde kullandığımız her şey uygulamada mevcut.

Uygulamanın en dikkat çeken özelliği hiç şüphesiz ki YouTube videolarını farklı çözünürlüklerde indirme seçeneğe sunması. Seçtiğiniz videoyu 480, 720 ve 1080p kalitede (4K videolar için henüz destek yok.) indirebiliyorsunuz. Üstelik aynı anda birden fazla indirme de yapabiliyorsunuz. (İnternete gerek duymadan oynatma listelerinin keyfini çıkarabilir veyahut takip ettiğiniz oyun kanallarının videolarını tek çırpıda indirebilirsiniz.) Lakin uygulamanın videoları doğrudan kütüphaneye değil, kendi içerisine kaydetmesini beğenmedim. İndirilen videoları kendi oynatıcınızda izleme şansına sahip olmamakla birlikte her defasında uygulamayı açmak durumundasınız.

Youtube videolarını izleyip indirebilmenin yanında oynatma listeleri de hazırlayabileceğiniz tam teşekküllü bir YouTube uygulaması arıyorsanız Best Youtube Downloader’ı indirmenizi öneririm.