BiSU

BiSU

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 247
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tek Tuş Mobil

BiSU, Android telefonunuzdan damacana su siparişi vermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

BiSU, Android telefonumuz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde damacana su siparişi verebildiğimiz bir uygulama. İçme suyu olarak belirli markaların damacana sularını tercih ediyorsanız su siparişinizi en hızlı şekilde alan ve kapınıza kadar getiren bu uygulama mobil cihazınızda kesinlikle bulunmalı.

Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren ancak Ankara ve İzmir’e de geleceği söylenen BiSU’nun mobil uygulamasının oldukça başarılı olduğunu söylemek gerek. Cep telefonunuzu ardından konum bilgilerinizi girdikten sonra dilediğiniz markanın damaca suyunu kolaylıkla sipariş verebiliyorsunuz. Sipariş esnasında suyunuzu getiren bayide adınız kayıtlı değilse tabii ki de öncelikle kayıt oluşturmanız gerektiğini hatırlatayım. Kaydınızı oluşturduktan sonra aynı yerden su sipariş etmeniz gerektiğinde tekrardan teslimat bilgilerinizi de girmeniz gerekmiyor.

Şu anda 20 farklı su firması arasından seçim yapabileceğiniz uygulamada markaların belirli dönemlerde sundukları kampanyaları edebilececeğiniz fırsatlar bölümü de bulunuyor. Fırsatlar sadece göstermelik yapılmamış; tek dokunuşla faydalanma şansına da sahipsiniz.

Su siparişini kolaylaştıran BiSU’nun tek eksi yanı sadece kapıda ödeme seçeneği sunması. İlerleyen güncellemelerde kredi kartıyla da ödeme seçeneği eklenecektir.