BitTorrent Mp3

BitTorrent Mp3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,189
  • DOSYA BOYUTU 13.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

BitTorrent Mp3, kullanıcıların torrent dosyalarını aramalarına ve indirmelerine olanak sağlayan bir dosya paylaşım programıdır.

BitTorrent Mp3, kolay düzenlenebilir ayarları, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleriyle gelen ücretsiz ve kullanışlı bir BitTorrent istemcisidir.

BitTorrent protokolü tarafından desteklenmekte olan torrent dosyalarını en hızlı şekilde indirmenin en kolay yollarından bir tanesi olan BitTorrent istemcilerinden bir tanesi olan BitTorrent Mp3, bu konuda kullanıcılara gerçekten oldukça yardımcı olmaktadır.

Programı kurup çalıştırdıktan sonra ilk dikkatinizi çekecek olan şey, BitTorrent Mp3'ün sade, basit ve kullanışlı arayüzü olacaktır. İndirmekte olduğunuz torrent dosyalarına ait isim, boyut, ilerleme, eş sayısı ve daha birçok bilgiyi ana ekran üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Windows sistem tepsisi üzerinde yer alan ve indirme işlemlerinizi arka planda da gerçekleştirmenize olanak sağlayan program sizi hiç rahatsız etmeyecektir.

Kurulum sihirbazı yardımıyla istediğiniz şekilde indirme profilleri yaratabileceğiniz program, hem başlangıç seviyesindeki hem orta düzeydeki hem de ileri düzey bilgisayar kullanıcılarına hitap eden ayarlar ve özelleştirme seçenekleri sunmaktadır.

Tamamen amaca hizmet eden ve torrent dosyalarını indirmenin en kolay yollarından bir tanesi olan BitTorrent Mp3'ü tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.