BitTorrent Shoot

BitTorrent Shoot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 90
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BitTorrent

BitTorrent Shoot, Android telefon ve tabletleriniz üzerindeki tüm dosyalarınızı arkadaşlarınıza özgürce göndermenizi sağlayan başarılı bir Android dosya paylaşım uygulaması.

BitTorrent Shoot, popüler torrent program BitTorrent'in üreticisi tarafından geliştirilen ve Android kullanıcılarına büyük boyutlu dosya gönderme imkanı sunan yararlı bir uygulama.

Android, iOS ve Windows Phone için çıkarılan versiyonları sayesinde en büyük 3 mobil işletim sistemine ve milyonlarca kişiye hitap eden uygulamanın en güzel özelliği, kullandığınız akıllı telefon ne olursa olsun tüm diğer cihazlar ile dosya paylaşamı yapabiliyor olmanız.

Uygulamanın kullanımı aslen ücretli fakat indirmek ve ilk 3 dosya gönderme işlemi ücretsiz olarak sunuluyor. Bu işlemlerden sonra bir defaya mahsus düşük bir ücret ödeyerek sınırsız dosya gönderme işlemi yapabilme hakkı kazanıyorsunuz. Popüler mesajlaşma uygulama WhatspApp'ın ücretlendirme sistemini kullanan BitTorrent Shoot, Peer 2 Peer yani eşler arası dosya transferi imkanı sunuyor. Fakat daha da önemlisi toplu fotoğraf ve büyük boyutlu dosya gönderme işlemlerinizi herhangi bir boyut limiti olmadan yapabiliyorsunuz.

3 basit adımda dosya gönderimi yapabilmek için ilk olarak uygulamayı açarak gönder tuşuna basıp, göndermek istediğiniz fotoğraf ve videoları seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ister bir kişiye isterseniz de birden fazla kişiye gönderirken QR koduyla birlikte gönderme işlemini yapıyorsunuz. Göndereceğiniz kişiler QR kodu okuatarak göndermiş olduğunuz dosyaları trasfer etmeye başlıyor.

Sade ve temiz bir arayüze sahip olan uygulama transfer işlemi sırasında da detaylı olarak bilgi sunuyor. Uygulamadaki en ince nokta ise dosya gönderme ücretli olmasına rağmen, dosya almak tamamen ücretsiz. Yani uygulamayı satın alan kullanıcılar sınırsız dosya gönderimi yapabiliyorken, ücretli olarak satın almayan kullanıcılar sadece sınırsız dosya alımı yapabiliyor.

Eğer büyük boyutlu dosya gönderimleri yapma ihtiyacınız sık sık oluyorsa, BitTorrent Shoot uygulamasını kesinlikle indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.