Microsoft OneNote Online

Microsoft OneNote Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,763
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Microsoft OneNote Online tarayıcı üzerindne çalışan bir not alma aracıdır

Microsoft OneNote Online eğer pratik bir şekilde not alma işini gerçekleştirmek isterseniz yararlanabileceğiniz bir web servisi. 

OneNote yazılımı normalde Microsoft Office paketinin içinde kullanıcılara sunuluyordu. Kullanıcılar OneNote kullanabilmek için Microsoft Office paketini satın almak zorundaydılar. Fakat Microsoft, Office paketi içindeki yazılımları online olarak kullanıma açtı. Microsft OneNote Online ile ücretsiz olarak OneNote'u tarayıcınız üzerinde kullanabilmektesiniz.

OneNote'un online versiyonunun güzel yönü bu uygulamayı kullanabilmek için bilgisayarınız üzerinde herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmek zorunda olmamanız. İnternet bağlantısına ve aktif bir Microsoft hesabına sahipseniz Microsoft OneNote Online'a giriş yaparak bu aracı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

OneNote üzerinde aldığınız notlar Microsoft hesabınıza bağlı bulut depolama alanınızda saklanıyor ve herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan bu notlara erişebiliyorsunuz. Bu sayede nerede olursanız olun önemli notlarınıza ulaşabiliyorsunuz.