Zoho Docs

Zoho Docs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 660
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zoho

Zoho Docs, ücretsiz olarak sunulan kapsamlı bir bulut tabanlı belge düzenleme servisi.

Zoho Docs, Google Drive'a benzeyen bir yapıya sahip olan ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir çevrimiçi metin editörü olarak öne çıkıyor. Online belgelerimizi sorunsuz bir şekilde yönetebilmemize olanak sağlayan bu faydalı servis sayesinde internet bağlantımız olduğu sürece belgelerimize her yerden erişebiliyoruz.

Servisin en önemli özelliği depolanan tüm belgelerin düzenli bir şekilde arşivleniyor olması. Belli periyotlara göre sınıflandırılan dokümanlar arasında arama yapmak ve ihtiyacımız olanı bulmak bu yolla çok kolay kılınmış.

Servis üzerinde yeni belge oluşturmak için Create butonuna, var olan belgeleri yüklemek içinse Upload butonuna tıklamamız yeterli oluyor. İhtiyacımıza göre bazı belgeleri favorilerimiz arasına alabiliyor ve bu şekilde onları daha özel bir sınıfta toplamış oluyoruz. Yanlışlıkla silinme riskleri de bu şekilde sıfıra indirilmiş oluyor.

Zoho Docs'un bir başka dikkat çeken özelliği ise belgeler üzerinde ortak çalışma yapılmasına olanak sağlaması. Birden fazla kullanıcı aynı belge üzerinde çalışma gerçekleştirebilir. Yapılan değişiklikler anında kaydedildiği için herhangi bir aksilik olsa bile yapılan çalışmalar boşa gitmiyor.

Siz de profesyonel ve kişisel yaşantınızda kullanabileceğiniz kapsamlı ve kolay kullanım özellikli bir metin editörü arıyorsanız Zoho Docs'u mutlaka kullanmalısınız.