BlackBerry Launcher

BlackBerry Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BlackBerry Limited

BlackBerry Launcher, PRIV için geliştirilmiş resmi bir launcher uygulamasıdır.

BlackBerry Launcher, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz, merakla beklenen akıllı telefon BlackBerry Priv için yayınlanan bir launcher uygulaması. Bu akıllı cihazı alan kullanıcıların mutlaka yüklemesi gereken uygulamalar arasında yer alan launcher, Android dünyasına giriş yapan ünlü şirketin resmi uygulaması olmasıyla da dikkat çekiyor.

BlackBerry'nin mobil pazarda tutanabilmesi için böyle bir hamle yapmasını bekliyorduk. Priv için yayınladığı resmi uygulamalara baktığımızda, alışık olmadığınız bir cihaz deneyimi yaşamamak için şirket, üst üste pek çok uygulama yayınladı. BlackBerry Launcher'da bunlardan biri.

Peki ne işe yarıyor bu uygulama? Uygulamaları ve çeşitli görevleri telefonunuzun klavyesiyle kolaylıkla başlatabilirsiniz. Daha genel bir tanım yapmak gerekirse, telefonunuzu kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Diğer yandan, e-posta gönderme, herhangi birini arama gibi adımları tek dokunuşla yapma, uygulamaları ve widget'ları sıralama ve yerleştirme, simge paketlerini yönetebilme gibi pek çok avantajı var.

Blackberry Priv telefonuna sahip olanlar bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirler.