DAEMON Sync Server

DAEMON Sync Server

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,361
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disc Soft

DAEMON Sync Server pratik bir kablosuz dosya transfer yazılımıdır

DAEMON Sync Server, mobil cihazlarında DAEMON Sync uygulaması yüklü olan kullanıcıların kablosuz dosya transferi, otomatik senkronizasyon ve yedekleme yapabilmellerine imkan tanıyan bir yazılım olarak özetlenebilir.

Bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz DAEMON Sync ve DAEMON Sync Server yazılımları ile sadece size özel olan bir bulut depolama alanı oluşturabiliyorsunuz. Üstelik bu bulut ağını kullanırken internet bağlantısına da ihtiyaç duymuyorsunuz. DAEMON Sync Server bilgisayarınızı bir sunucuya dönüştürüyor ve DAEMON Sync uygulamasının kurulu olduğu mobil cihazlarla bilgisayarınızı eşleştiriyor. Sonrasında ise mobil cihazlarınızdaki dosyalara bilgisayarınız üzerinden göz atabiliyor, bu dosyaları indirebiliyor ve otomatik olarak bu dosyaları bilgisayarınız ile senkronize ederek yedekleyebiliyorsunuz.

DAEMON Sync Server yerel kablosuz ağınızı kullandığı için adil kullanım kotanızı etkilemiyor. WiFi ağınız üzerinden yapılan dosya transferleri yüksek hızı da beraberinde getiriyor. DAEMON Sync Server kullanmaya başlamak için şu adımları takip etmeniz gerekmekte: