Bloom

Bloom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 577
  • DOSYA BOYUTU 53.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Carl Antaki

Bloom, Facebook üzerine kolayca video ve fotoğraf dosyalarınızı yüklemenize olanak tanıyan başarılı bir uygulamadır.

Bloom, popüler sosyal ağ Facebook üzerine fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca yükleyebilmeniz için tasarlanmış kullanışlı bir yazılımdır.

Program sade ve temiz arayüzü, düzenli menüleri sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıca çoklu platform uygulaması olan Bloom ile kişisel dosyalarınızı Facebook üzerine yükleyebileceğiniz gibi fotoğraf albümlerinizi bilgisayarınıza indirebilir veya arkadaşlarınızın fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Yeni bir resim dosyası eklemek istediğiniz zaman, bu resmi halihazırda olan bir albüm içerisine ekleyebilir veya yeni bir albüm oluşturabilirsiniz. İsterseniz resim üzerinde yer alan arkadaşlarınızı etiketleyerek, arkadaşlarınızın da bu resimden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda resimleriniz için gizlilik ayarlarını da program üzerinde yapabilirsiniz.

Tek seferde 200'den fazla dosyayı yükleyebileceğiniz Bloom ile klösörlerdeki resimlerinizi basit resim düzenleme araçlarıyla düzenledikten sonra doğrudan yükleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Bloom, video ve fotoğraflarını Facebook üzerine kolayca yüklemek isteyen kullanıcılar için gerçekten zahmetsiz bir çözüm sunmaktadır.