Blues Media Player

Blues Media Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,019
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bereza Eugene

Ses ve video dosyalarını oynatırken ince ayarlar da yapmayı sevenler için ücretsiz medya oynatıcısı.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için ses ve video oynatıcıları kategorisine göz atabilirsiniz.

Blues Media Player uygulaması alternatif bir medya oynatıcı program arayanların tercih edeceklerine inandığım ücretsiz ve kullanması kolay bir program. Her ne kadar kolay olsa da aynı zamanda isteyenler için çok fazla ayar ve detay sunması ise onu tam bir medya oynatıcı kiti haline getirmeye yetiyor. Uygulamanın ekolayzırdan tutun da ince ses ayarlarına ve zamanlayıcıya kadar o kadar çok desteği var ki hepsini görünce siz de şaşırabilirsiniz.

Hem müzik dosyalarını hem de film dosyalarını oynatabilen program altyazı desteğine de sahip ve dosyaların oynatılabilmesi için pek çok seçeneği bünyesinde barındırıyor. Aiff, mp3, mp2, mp1, ogg, oga, wav, aac, m4a, ac3, ape, flac, spx, tta, wma ve wv ile daha fazla formatı destekleyen Blues Media Player aynı zamanda DirectSound ve WASAPI ses arabirimlerini de desteklemekte.

Dinlemek veya izlemek istediğiniz dosyaların resimlerini ve görüntülerini düzenleyebilen, görsel efektler verebilen, 18 bantlı bir ekolayzıra sahip olan, zamanlayıcı özelliğine sahip ve internet yayınlarını da izletebilen programı kaçırmamanızı öneriyorum.