Bombthats

Bombthats

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Twenty Two Apps

Bombthats, stratjik bir bulmaca oyunu olarak haytta kalmaya çalışarak bölümü bitirip bir sonraki bölüme geçeceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunudur.

Bombthats, harika bir bulmaca ve strateji oyunu karışımı olarak karşımıza çıkan Android oyunudur. Android cihaz kullanıcılarının oynayarak saatlerce eğlenebileceği oyundaki amacınız hayatta kalmayı başararak tüm bölümleri birer birer geçmek. Sizi takip eden bombaların sizi yakalamadan önce patlamasını sağlamak için bir yol bulmanız gerekiyor.

Tüm bombaları patlatıp bölümü temizlediğinizde bir sonraki bölüme geçiş yapabiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri oldukça basit ve sorunsuz. Kontro lettiğiniz karakteri oyun içerisinde yönlendirerek bombaları yerleştirmeli ve sizi kovalayanlardan kaçmalısınız. Bombaları yerleştirmek için stratejik noktalar belirlemeniz ve kendinize avantaj sağlamanız gerekiyor.

Oyun içindeki gücünüzü ve yeteneklerinizi arttıracak bazı özel güçlendirmeler bulunuyor. Bu güçlendirmeleri kullanarak oyunda daha başarılı olabilirsiniz. Oyunda her bir bölümde hayatta kalmaya çalışarak tüm bombaları patlatmalısınız. Oynadığınız oyunlarda heyecana görsel efektlerden daha çok önem veriyorsanız, Bombthats mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesidir.

Genel olarak, bulmaca severlere sınırsız eğlence sunan Bombthats'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Oyun için hazırlanan aşağıdaki oynanış videosunu izleyerek oyun hakkında merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.