Boomerang

Boomerang

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 564
  • DOSYA BOYUTU 4.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Baydin

Android telefon ve tabletleriniz için alternatif bir Gmail uygulaması arıyorsanız Boomerang kesinlikle hoşunuza gidecektir.

Boomerang uygulaması Android için hazırlanmış alternatif Gmail uygulamalarından bir tanesi ve oldukça yeni olduğu halde büyük bir talep görüyor. E-postaları takip etmeyi ve cevaplamayı çok kolay ve standart uygulamaya göre daha hızlı hale getiren uygulamanın biraz daha detaylarına inmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken tüm e-postalarınız içerisinde arama yapabiliyor, tüm etiketleri listeleyebiliyor, telefonunuzdaki kontak bilgilerini otomatik tamamlama için kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda birden fazla hesap desteği ve e-posta imzalarını da ekleyebilmesi her türlü posta ihtiyacınızın karşılanmasını sağlıyor.

Bu özelliklerin dışında parmak hareketlerinizle maillerinizi kontrol edebilme, sınırsız aşağı kaydırma desteği sunması, e-postalarınızı zamanlayarak gönderebilme özelliği ve e-posta erteleme, gönderdiğiniz postaların cevaplarını takip edebilme gibi standart uygulamada bulunmayan bazı yetenekleri de kesinlikle işinize yarayacaktır.

Standart Gmail uygulamasından sıkılanların beğeneceğine ve kullanmaya devam edeceklerine inandığım Boomerang'ı denemeden geçmemenizi öneriyorum.