BoothStache

BoothStache

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,816
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PiVi & Co

BoothStache ile komik fotoğraflar hazırlayabilirsiniz

BoothStache kullanıcılara fotoğraflara bıyık ekleme konusunda yardımcı olan ve Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza komik şakalar hazırlamanıza yardımcı olan bir uygulama olan BoothStache sayesinde fotoğraflarımıza kolayca farklı tipteki bıyık seçeneklerinden birini ekleyebiliyoruz. Uygulama bu iş için fotoğraf galerinizde kayıtlı fotoğrafları kullanabildiği gibi uygulama içerisindeki kamerayı kullanarak yeni fotoğrafları hazırlamanızı da mümkün kılıyor.

BoothStache ile kullanacağımız fotoğrafı seçtikten sonra yüz hatlarını belirliyoruz ve bıyık tipini seçiyoruz. Bıyık ekleme işlemi internet bağlantısı gerektirmiyor ve kısa bir süre içinde gerçekleştiriliyor. Ayrıca Android cihazımızı sallayarak fotoğrafların önceki ve sonraki hallerini karşılaştırabilmekteyiz.

BoothStache fotoğraflarımıza eklediğimiz bıyığın rengini otomatik olarak saç rengimizle uyumlu yapabiliyor. Bu sayede uygulamayla hazırladığımız fotoğraflar daha gerçekçi görünüyor.