Booyah Video Chat for WhatsApp

Booyah Video Chat for WhatsApp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,400
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rounds Entertainment Ltd

Booyah mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video sohbet uygulamasıdır.

Booyah Video Chat for WhatsApp eğer arkadaşlarınızla pratik ve hızlı bir şekilde video görüşmeler yapmak isterseniz faydalanabileceğiniz bir mobil video sohbet uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Booyah Video Chat for WhatsApp, WhatsApp'ta henüz aktif olmayan video arama özelliğini mobil cihazlarınıza taşıyor. Uygulama temel olarak mobil cihazınızın internet bağlantısını kullanarak WhatsApp arkadaşlarınıza video aramalar göndermenize imkan tanımakta.Uygulama HD kalitede aramları destekliyor. Ayrıca grup sohbetleri de yapabiliyorsunuz.

Booyah Video Chat for WhatsApp'ı kullanabilmek için WhatsApp'a sahip olmanız da gerekmiyor. Uygulama WhatsApp haricindeki mesajlaşma servislerini de desteklemekte. Booyah Video Chat for WhatsApp'ı kullanabilmek için herhangi bir hesap açmanız da gerekmiyor.

Eğer bir WiFi bağlantısına sahipseniz Booyah Video Chat for WhatsApp sayesinde mobil cihazınız üzerinde ücretsiz olarak arkadaşlarınızla görüntülü sohbet yapabilmeniz mümkün.