Borderlands Legends HD

Borderlands Legends HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 514
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

Borderlands Legends HD adı ile sadece iPad için geliştirilen yapım, strateji ile aksiyonu harmanlayıp oyuncuları Pandora'nın gizemli ortamına götürüyor.

Borderlands Legends HD adı ile iPad için geliştirilen yapım, Pandora gezegeninde aksiyon ile gezip strateji ile yaşamda kalmaya çalışacağınız bir yapım. iPhone ve iPod Touch için geliştirilen Borderlands Legends versiyonun dan bir farkı olmayan Borderlands Legends HD sadece iPad' de daha iyi oynanması için HD adı ile büyük ekran için geliştirilmiş.

Oynanış ve hikaye olarak yine düşmanlar ile yeni stratejiler geliştirerek savaşacağımız yapımda, kullanacağımız karakterler için özel yetenek sistemi mevcut. Bu özel yetenek sistemi oyun ilerledikçe daha gelişen bir yapıya sahip. Farklı haritalar üzerinde görevler yapıp, hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz Borderlands Legends HD oyununda, dükkanları kullanarak kullandığımız silah ve ekipmanları daha da üst seviyeye çıkarabiliyoruz.

Daha büyük ekran için geliştirilmiş ancak grafik ve performansından da ödün vermemiş olan yapımın fiyatı sanki biraz pahalı gibi. En azından iPhone ve iPod Touch versiyonuna göre daha pahalı.