Borderlands Legends

Borderlands Legends

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

Borderlands Legends iPhone ve iPod Tocuh uygulaması, RPG tarzında bir strateji oyunu olarak geliştirilmiş. Aksiyonu bol olan bu yapım grafikleri ile göz dolduruyor.

Borderlands Legends iPhone ve iPod Touch için aslında FPS oyunu olarak geliştirilmiş ancak daha yakından bakıldığı zaman yapımın RPG'ye daha yakın olduğu görülüyor. Zaten hangisi olursa olsun, Borderlands yapımlarının aksiyonu bol olduğu için mobil platformda bu durum farklı bir etki oluşturmayacaktır. Aksiyonu strateji ile birleştiren bu yapım, oyuncuları klasikleşen Borderlands karakteri ile yolculuğa çıkarıyor. Yine aynı şekilde klasikleşen Borderlands evreni de mobil olarak yüksek grafikler ile yansıtılmış.

Borderlands Legends yapımında kullanacağımız karakterler, birbirinden farklı özel yeteneğe sahip ve bu özel yetenekler oyunun gelişimi ile beraber giderek artan bir yapıda hazırlanmış. Bilinen düşmanlar ile savaşacağımız oyunda, rastgele haritalar üzerinde görevleri yerine getirip oyun içinde bulunan dükkanları kullanarak ekipmanlarımızı da geliştirebileceğiz.