Bornova Belediyesi

Bornova Belediyesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobilion

Android cihazlar için resmi Bornova Belediyesi uygulaması.

Bornova Belediyesi, İzmir Bornova Belediyesi tarafından yaptırılmış resmi Android mobil uygulamasıdır. Uygulama, belediye tarafından Bornova sakinlerine daha kolay ve hızlı bir belediyecilik sunmak adına geliştirilmiş. Gerçekten de kapsamlı bir bilgi ve işlem seçeneği sunan uygulama ile hayatınız kolaylaşacak.

Detaylı ve ince düşünülerek hazırlanmış uygulama kendine özgü bir tasarıma sahip. Bornova'nın tarihçesi ile fotoğraflardan interaktif işlemlere kadar bir çok seçenek sizi bekliyor. Bornova'yı daha yakından tanımak isterseniz tarihçe ve fotoğraflara göz atabilirsiniz.

İnteraktif işlemler ile de cebinizden anında borç sorgulayarak tek bir dokunuşla borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca istek ve şikayetlerinizi de kolayca ilgili birimlere iletebileceksiniz. Bu istek ve şikayetlere fotoğraf ekleme özelliği de mevcut.

Bunların yanında haberler, etkinlikler, projeler ve ilçeyle ilgili her türlü ayrıntıyı anında takip etme şansına sahipsiniz. Bornova'da yaşıyorsanız ve bir Android cihazınız varsa, bu uygulamayı indirip denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.