Box Sync

Box Sync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,886
  • DOSYA BOYUTU 30.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Box

Box Sync, popüler bulut dosya depolama servisi Box.com'un resmi senkronizasyon aracıdır.

Box Sync, popüler bulut dosya depolama servisi Box.com tarafından geliştirilen resmi senkronizasyon aracıdır. Kullanıcılar Box Sync yardımıyla Box.com hesapları üzerinde yer alan tüm dosyalara farklı bilgisayarlar üzerinden kolayca ulaşabilirler ve çevrimiçi dosya depolama servisiyle bilgisayarları arasında senkronizasyon sağlayabilirler.

Program yardımıyla dosyalarınızı doğrudan bulut dosya depolama klasörünüz üzerine gönderebilir ve Box dosyalarınıza çevrimiçi olmasanız bile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde belirleyeceğiniz klasör ile Box hesabınız arasında senkronizasyon işlemini gerçekleştiren program, gerçek zamanlı olarak klasörler arasında eşleme yapmaktadır.

Aynı zamanda program yardımıyla bulut dosya depolama sunucuları üzerinde yer alan dosyalarınızı kilitleyebilir veya dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için bağlantılar üretebilirsiniz.

Bulut dosya depolama servisi olarak Box.com'u kullanıyorsanız, Box Sync'ı mutlaka denemenizi ve bilgisayarlarınız üzerinde bulundurmanızı öneririm.

Not: Eğer kendinize ait bir Box.com kullanıcı hesabınız yoksa, program içerisinde yer alan basit kayıt adımlarını takip ederek kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.