BrandYourself

BrandYourself

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 800
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brandyourself

Brandyourself ile kendi isminizi aradığınızda karşınıza gelen Google aramalarının sıralamasını değiştirerek, çevrimiçi itibarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Google'da isminizi aradığınızda karşınıza çıkan sonuçları iyileştirmek için BrandYourself servisi sizi bekliyor. Çevrimiçi itibar ve kişisel marka değeri gibi terimlerin giderek önem kazandığı bir dünyada sizi arayanların karşılaştığı sonuçlarda çok önemli.

BrandYourself'e kayıt olarak adınızın Google arama sonuçlarını istediğiniz gibi değiştirme şansına sahip olabiliyorsunuz. Sizinle aynı ismi kullanan bir kişinin yerine kendiniz çıkmak isterseniz veya sizinle ilgili kötü bir izlenim bırakabilecek bir içeriğin yukarılarda çıkmasını engellemek isterseniz servis size çok yardımcı olabilir.

İsminizin arama sonuçlarını analiz eden BrandYourself, size basit bir yol haritası çıkartarak sizinle ilgili pozitif linkleri yukarı çekebilir. Özellikle bu konuda bilgisi olmayanlara adım adım yol gösteren servisi ücretsiz kullanırsanız düzenleyebileceğiniz link sayısı kısıtlı. Paralı üyelikle bu limitler artırılabilir. Kişisel markanızı en iyi şekilde yönetebilmeniz için size raporlamalar sunan ve uyarıları anında bildiren BrandYourself, kişisel markasına önem veren kullanıcıları bekliyor.