Briar Beta

Briar Beta

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Briar Project

Briar Beta uygulamasıyla Android cihazlarınızdan mesajlaşmalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Briar Beta uygulamasıyla Android cihazlarınızdan mesajlaşmalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mesajlaşmalarınızın takip edilmesinden endişeleniyorsanız, güvenli mesajlaşma uygulamalarını kullanmanız gerekiyor. Bu uygulamalar arasına yeni eklenen Briar Beta uygulaması, tor ağını kullanarak anonim olmanızı, gönderdiğiniz ve aldığınız mesajların okunmasını engellemeye çalışıyor. Gizli konuşmalarınızı SMS ya da popüler mesajlaşma uygulamaları yerine Briar Beta uygulaması üzerinden gerçekleştirdiğinizde, konuşmalarınızı koruma altına alıyor ve güvenli bir şekilde konuşmalarınızı sürdürmenizi sağlıyor.

Geleneksel mesajlaşma uygulamalarının aksine, Briar merkezi bir sunucuya güvenmiyor ve mesajlar kullanıcıların cihazları arasında doğrudan senkronize ediliyor. Ayrıca, internetiniz kesildiğinde uygulama bilgiyi kriz ortamında tutarak Bluetooth veya Wi-Fi ile senkronize de edebiliyor. Eğer siz de, hassas konuşmalarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmek ve takip edilmesini engellemek istiyorsanız Briar Beta uygulamasını indirebilirsiniz.

Not: Uygulama henüz Beta aşamasında, bu nedenle eksiklikler ve güvenlik açıkları olabileceğinden dikkatli olmanızda fayda var.