BroApp

BroApp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,281
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Factorial Products Pty. Ltd.

BroApp uygulamasını kullanarak kız arkadaşınıza otomatik olarak Android cihazlarınızdan sevgi mesajları gönderebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en ilginç uygulamalardan bir tanesi BroApp olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamanın otomatik mesaj gönderme seçeneklerinden faydalanarak özellikle sevgilinize sevgi dolu mesajlar gönderebiliyorsunuz. Arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyenler veya vakti çok kısıtlı olanlar için hazırlanan BroApp, eşiniz veya sevgilinizle ilgilenmekte zorlanıyorsanız ona mesajlar gönderebiliyor ve böylece ilgisizlikle suçlanmanıza da engel oluyor.

Arayüz bakımından kolay kullanılır ve temiz bir şekilde hazırlanmış olan uygulamada, tüm ayarları en hızlı şekilde tamamlayabiliyor ve ne zaman mesajlar gönderileceğini de belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca kız arkadaşınızla aynı ortamda bulunduğunuzda mesaj göndermeyi bırakıyor ve böylece yanlış anlaşılmaları önleyebiliyorsunuz. Eğer kız arkadaşınız BroApp hesabınızı keşfedecek olursa size bir e-posta göndererek uyarabilmesi sayesinde hoş olmayan anlardan da kaçınabilmenize imkan tanıyor.

İçeriğinde bulunan İngilizce hazır mesajları kullanmak yerine kendi mesajlarınızı da yazabildiğiniz için ilişkinize özel bir mesajlar listesi oluşturabilirsiniz. Hem SMS gönderebilen hem de WhatsApp üzerinden mesajlar gönderebilen uygulamada denemelerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ancak biraz daha geliştirilebilir bir yapıda olduğu da kesin.