Broken Sword: Director's Cut

Broken Sword: Director's Cut

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • DOSYA BOYUTU 551.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Revolution Software

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dedektiflik oyunudur.

Broken Sword: Director's Cut, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir macera ve dedektiflik oyunudur. Orijinali bir bilgisayar oyunu olan Broken Sword'un mobil versiyonlara uyarlanmış olanları da bir o kadar ilgi görüyor.

Fakat bilgisayardaki versiyonlarına göre mobile uyarlanmış olanlarda farklılaşmalar görüyorsunuz. Örneğin Broken Sword adının yanında bir Director's Cut bulunuyor. Ayrıca oyunun diğer serileri de benzer şekilde ilerliyor.

Oyunda Fransız bir kadın ile Amerikan bir erkekle oynayarak bir seri katilin işlediği korkunç cinayetleri çözmeye çalışıyorsunuz. Bunun için de bir takım bulmacalar ve gizemler çözmeniz gerekiyor.

Point and click tarzında onanan oyunun grafikleri de gayet başarılı diyebilirim. Ayrıca sesler ve müzikler de bu gizemli atmosfere uyacak şekilde tasarlanmış ve başarılı grafiklere eşlik ediyor diyebilirim.

Paris'in büyülü ortamında geçen bu oyunda pek çok farklı karakterle tanışacak ve etkileşime geçeceksiniz. Eğer dedektiflik oyunlarını seviyorsanız ve bulmaca çözmek sizin ilgi alanınıza giriyorsa, bu oyunu kesinlikle indirip oynamalısınız.