Browser Password Decryptor

Browser Password Decryptor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,182
  • DOSYA BOYUTU 2.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Browser Password Decryptor, daha önce web tarayıcıları üzerinde kullanmış olduğunuz şifreleri açığa çıkaran bir programdır.

Browser Password Decryptor, kullandığınız bilgisayar üzerinde farklı tarayıcılar yardımıyla giriş yapmış olduğunuz web sitelerine ait kaydedilmiş olan giriş bilgilerini, unutmanız veya kaybetmeniz halinde görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Google Chrome Canary, CoolNovo Browser, Opera, Safari, Comodo Dragon, SeaMonkey ve Flock gibi birçok tarayıcı üzerinde kaydedilmiş olan giriş bilgilerini görüntüleyebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Sadece programın arayüzü üzerinde yer alan "Start Recovery" butonuna basarak, tarayıcılarınız tarafından kaydedilmiş olan tüm giriş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer varsa, kayıtlı veriler doğrultusunda; web sitesi adresi, kullanıcı adı ve şifre bilgileri yine programın arayüzü üzerinde liste halinde görüntülenecektir.

Özellikle şifrelerinizi unuttuğunuz veya kaybettiğiniz zamanlarda çok işinize yarayacak olan Browser Password Decryptor, herhangi özel bir bilgisayar yeteneğine ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bir programdır.