Bubble Shooter Galaxy

Bubble Shooter Galaxy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 690
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KIMSOONgame

Bubble Shooter Galaxy eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların vakit geçirmek için oynayabilecekleri türden bir oyun.

Bubble Shooter Galaxy hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir balon vurma oyunu olarak öne çıkıyor. Klasik eşleştirme oyunlarının çizgisinde ilerleyen Bubble Shooter Galaxy ortaya çok orijinal bir fikit koymasa da eğlenceli bir alternatif arayan oyunseverlerin severek oynayabileceği türden bir yapım.

Oyunda üç adet aynı renk objeyi yan yana getirerek yok olmalarını sağlıyoruz. Uzay gemisinde yolculuk eden sevimli yaratığa yardım etmeli ve tüm balonları yok etmesini sağlamalıyız. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Bubble Shooter Galaxy’de de çok sayıda bonus mevcut. Bunları toplayarak elde ettiğimiz puanları artırabiliyoruz.

Toplamda 200 bölüme sahip olan oyunda tüm bölümler farklı bir tasarıma ve yapıya sahip. Fakat ne yazık ki bir süre sonra kaçınılmak olarak monoton bir hale geliyor. Yine de ücretsiz olarak indirilebiliyor olması Bubble Shooter Galaxy’yi denenebilecek oyunlar arasına sokuyor.