Buca Belediyesi

Buca Belediyesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Universal Kent Bilgi Tekn.

Android cihazlar için Buca Belediyesi resmi mobil belediyecilik uygulamasıdır.

Buca Belediyesi, İzmir'in Buca ilçesi belediyesi tarafından yaptırılmış resmi mobil belediyecilik uygulamasıdır. Android cihazlarınızda rahatça kullanabileceğiniz uygulama, hoş bir arayüze ve yönlendirici bir menüye sahiptir. Dolayısıyla aradığınız herşeyi çok kolay ve çabuk bir şekilde bulma imkanına sahipsiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde ana ekranında Başkan, Basın Odası, Etkinlikler, E-belediye, Kent Rehberi ve Çağrı Merkezi olmak üzere altı adet sekme göreceksiniz. Başkan sekmesinde belediye başkanıyla ilgili detaylı bilgiler ve galeri var, ayrıca başkana mesaj gönderme şansına da sahipsiniz.

Basın odası sekmesinden yeni haberlere göz atabilir, etkinlikler sekmesinden yaklaşan etkinliklere bakabilirsiniz. Ayrıca kent rehberi sekmesinden Buca hakkında bilgiler edinebilir, tarihine ve tarihi yerlere gözatabilirsiniz.

Mobil belediyecilik dediğimiz zaman e-belediye  bunun olmazsa olmazlarından. E-belediye sekmesiyle istek ve şikayetlerinizi bildirebilir, borç sorgulayabilir, telefon rehberine bakabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi sekmesi ile de direk belediyeye telefon açabilirsiniz. Yani siz de bir Buca sakiniyseniz, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.