Budget Eye

Budget Eye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NTG Clarity

Budget Eye sayesinde kişisel, iş ve aile bütçelerini ve finansal durumlarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Eğer gereksiz harcama yapmak istemiyor, paranızı daha tutumlu harcamak istiyorsanız bu uygulama sizin için.

Budget Eye, iş ve kişisel hayatınızdaki finansal durumunuzu kontrol etmeyen yaran bir uygulamadır.

Eğer yoğun bir iş hayatınız varsa ve para konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyorsa, Budget Eye kullanmamak için hiçbir neden yok. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde gelirinizi, giderinizi ve harcamalarınızı gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir, bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Bunun dışında Budget Eye'ın birçok özelliği de mevcut. Budget Eye gerçek zamanlı olarak ödemelerinizi takip edip, sizlere belirlenen zamanlarda rapor sunuyor. Tek bir tuşla raporun çıktısını da ayrıca alabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde rahatlıkla fotoğraf kaydedip, bildirim ayarlarını da istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

İçerisindeki takvim uygulaması sayesinde ödenmesi gereken önemli şeyleri takvime kaydedip, zamanı geldiğinde bunu bildirim olarak görebiliyorsunuz. Sadeec tek bir tane değil, birden çok bütçe düzeni de oluşturabiliyorsunuz.