Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi

Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,917
  • DOSYA BOYUTU 11.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bursa Büyükşehir Belediyesi

Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi ile Bursa'yı tıpkı bir oyun oynuyormuş gibi gezebilirsiniz

Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi Bursa'yı keşfetmenize ve adres bulmanıza yardımcı olan bir 3 boyutlu harita programıdır.

Program Bursa'nın uydu ile çekilmiş fotoğraflarını 3 boyutlu canlandırmalar ile birleştirerek tıpkı bir bilgisayar oyunundaymışsınız gibi Bursa'yı sokak sokak gezmenize imkan tanır. Şehir içerisindeki ilçe, semt, mahalle ve sokakları detaylı olarak görüntüleyebilen program aradığınız adrese saniyeler içerisinde ulaşmanızı sağlıyor.

Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi'nin sunduğu Bursa haritasını incelerken harita üzerinde yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilir, bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Tıpkı sokakta yürüyormuşçasına birinci kişi bakış açısından gezinti yapılabilen sistem sayesinde binaları ve önemli yerleri anımsayarak gerçek hayatta kaybolmadan adres bulabilirsiniz. Bunun yanında oldukça kullanışlı bir adres arama özelliğine sahip olan program aradığınız adresi aram bölümüne girdiğiniz takdirde sizi anında bu adresin bulunduğu harita konumuna yönlendiriyor ve araziyi keşfetmenizi sağlıyor.

Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi'nde eczane, hastane, eğitim kurumları ve önemli noktalar özel olarak işaretlenmektedir. İşaretlenen bu mekan ve binaların üzerine tıklaıdğınızda bu önemli nokta ile ilgili detaylı bilgiler size sunulmaktadır. Fareniz ile kontrol edebildiğiniz kamera ile haritada gezinti yapmak oldukça kolaydır.

Bursa 3 Boyutlu Kent Rehberi Bursa'da yaşayan veya Bursa'yı ziyaret etmeyi düşünen her vatandaşımızın işine yarayabilecek bir programdır.