İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi

İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,280
  • DOSYA BOYUTU 15.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi ile aradığınız adresi kolayca bulabilirsiniz

İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi eğer İzmir'de yaşıyorsanız veya İzmir'i ziyaret edecekseniz yararlanabileceğiniz olmazsa olmaz bir programdır.

İzmir 3 Boyutlu Kent Rehberi İzmir'in bir 3 boyutlu haritasını yaratmaktadır ve kullanıcılara bilgisayarlarından bu haritayı gezme imkanı vermektedir. İzmir'in, semt, ilçe, mahalle ve sokaklarına göz atmalarına yardımcı olan uygulama ile adres bulma derdi son bulmaktadır. Eğer İzmir içerisinde bir adresi arıyorsanız uygulamayı açabilir, haritada aradığınız mahalle ve sokağı tespit ederek yakınlaştırabilir ve 3 boyutlu bir şekilde adeta o sokakta yürüyormuşçasına gezinti yapabilirsiniz. Bu sayede 3 boyutlu olarak tanımlanan binaları hafızanıza alarak adresi ziyaret ettiğinizde kaybolmaktan kurtulursunuz.

İzmir'in uydudan çekilmiş görüntülerini 3 boyutlu çizimlerle birleştiren uygulama oldukça başarılıdır. İzmir'e özel olarak geliştirilen programda hastane, nöbetçi eczane, eğitim kurumları, otobüs, metro ve İzban hatlarını ve duraklarını ve daha birçok öenmli yapıyı keşfedebilirsiniz. Programda 620.000 yapının fotoğrafı ve çeşitli detaylarının yanında 15.000 önemli noktanın bilgisi yer alıyor. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan program kullancılara interaktif katılım yaparak hatalı bilgilerin güncellenmesi imkanı da sunmaktadır.

Programı kullanırken 2 boyutlu harita ile 3 boyutlu harita arasında tek tıklama ile geçiş yapılabiliniyor. Fareniz ile kontrol edeceğiniz harita kolay bir şekilde yönlendirilebilmekte. Farenin tekeri ile haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, orta tuşuyla bakış açısını değiştirebilir, sol tuşla çekip hareket ettirebilirsiniz. Farenin sağ tuşunu basılı tutarak yakınlaştırma yapabilmek de mümkündür.