Bus Driver

Bus Driver

kullanıcı

Bus Driver sunduğu gerçekçilik ile öne çıkar bir otobüs sürme oyunudur

Eğer otobüs sürme hayallerinizi süslüyorsa ve otobüslere özel ilgi duyuyorsanız Bus Driver oldukça hoşunuza gidecek bir otobüs oyunu olacaktır.

Sunduğu gerçekçilik ile öne çıkan bir otobüs simülasyonu olan Bus Driver'da otobüs sürme yeteneklerimizi sınıyoruz. Oyundaki temel amacımız gerçekçi ve ilgi çekici bir şehirde otobüsümüze binen yolcuları varmak istedikleri noktaya ulaştırmaktır. Fakat bu işi yaparken planlı bir şekilde yapmalı ve zamana dikkat etmeliyiz ve seferlerimizi bize verilen sürelerde tamamlamalıyız. Oyunda önümüze çıkacak tek zorluk zaman çizelgesi değil, bunun yanında şehir trafiğine dikkat etmeli, kurallara uymalı, yolcularımızı mutsuz etmemeli ve yaralanmalarına ve sakatlanmalarına yol açmamalıyız. Oyunun bu mücadele içeren yapısı oyuna heyecan ve gerçekçilik katarken oyun severlere saatler süren eğlence vaad ediyor ve Bus Driver'ı sıradan yarış oyunlarından ayırarak farklı bir yere koyuyor. 

Bus Driver bize farklı otobüsleri kullanabilme imkanı veriyor. Oyunun geçtiği şehir oldukça geniş ve farklı mahallelere ayrılmış vaziyette. Oyunda 30 farklı otobüs güzergahı bulunuyor ve bu güzergahlarda farklı hava koşulları günün farklı zaman dilimlerinde karşımıza çıkabiliyor. Ayrıca güzergahlar farklı zorluk seviyeleri de sunmakta. 

Bus Driver bize farklı görevleri gerçekleştirebilme imkanı vermekte. Oyunda okul servisi olarak görev yapabileceğimiz gibi turistler için ulaşım sunabiliyor ve şehri gezdirebiliyor, mahkumların tahliyesinde görev alabiliyoruz.

Bus Driver genel olarak eğlenceyi ve gerçekçiliği bir arada sunan güzel bir otobüs oyunudur.