Bytescout Screen Capturing

Bytescout Screen Capturing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 907
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteScout

Bytescout Screen Capturing, Windows masaüstü ekran kayıtlarını alabileceğiniz ücretsiz ve basit bir ekran kayıt aracıdır.

Bytescout Screen Capturing, kullanıcıların Windows sistemleri üzerindeki ekran aktivitelerini video formatında kaydetmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir ekran kayıt aracıdır.

Aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde kurulu olan webcam yardımıyla da kayıt yapmanıza olanak sağlayan program oldukça kolay kullanımlı ve kullanışlıdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade ve anlaşılabilir olan program her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sistem kaynaklarını hiç yormayan program herhangi bir şekilde takılma, donma ve kitlenmelere neden olmaz.

Farklı kayıt modlarına da sahip olan program ile isterseniz tam ekran, isterseniz ekranın bir bölümünü, isterseniz de sadece farenizin dolaştığı yerlerin video kayıtlarını alabilirsiniz.

Kayda başladıktan sonra kaydı bitirmek için Ctrl + Shift + F12 tuş kombinasyonunu kullanmanız gereken program, videoları WMV formatında kaydetmektedir.

Ekran aktivitelerinize ait videolar çekebileceğiniz ücretsiz bir programa ihtiyacınız varsa Bytescout Screen Capturing'i mutlaka denemelisiniz.