Calendar Magic

Calendar Magic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 707
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EuroSoft

Calendar Magic, takvim üzerinde yapabileceğiniz bir çok özellik taşıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Calendar Magic, günlük yaşantısını kontrol etmek isteyen kişiler tarafından kullanılabilecek küçük fakat bir çok özelliğe sahip takvim uygulamasıdır.

Arayüzü takvim uygulaması için çok sade gibi görünsede, uygulamayı yapanlar özellikleri üzerinde daha fazla çalışarak güzel bir program oluşturmuşlar.

Programın açılışında yararlı olabilecek önerileri okuyarak programa daha kısa sürede alışabilirsiniz yada bunları kapatabilirsiniz. Program ile birlikte kendinize hızlı bir şekilde küçük notlar hazırlayarak hatırlamanız gereken olay ve etkinlikleri kaçırmazsınız. Bir kaç tıklama ile yapabileceğiniz bu işlemler sayesinde zamandan tasarruf ederek, kalan vaktinizi diğer işlerinize ayırabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak kendinize çift, aylık , planlı veya özel takvimler oluşturabilmeniz mümkün. Tüm ülkelerdeki bayram günlerini, önemli günleri ve yeni yıl zamanlarını görüntüleyebilirsiniz. Programın içerisinde geri zaman sayacı, kronometre ve hesap makinesi de bulunuyor. Bunlarla birlikte sabahları uyanmak için alarm kurabilirsiniz. Yazı tipi ve boyutunu kendi sevdiğiniz tarz da ayarlayarak programı biraz da olsa kişiselleştirebilmeniz mümkün.

Gayet etkili ve ücretsiz bu programı özellikle gün içerisinde yoğun aktiviteye sahip kişilerin kullanmasını tavsiye ederim.