Call Control

Call Control

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 132
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kedlin Company

Call Control uygulaması ile spam arama ve mesajları engelleyebilirsiniz.

Call Control, Android cihazınıza gelen arama ve kısa mesajları kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan uygulama ile istemediğiniz kişilerden gelen arama ve mesajları kolayca engelleyebilirsiniz.

Oldukça basit kullanımı ile dikkat çeken Call Control adlı uygulamayı kullanarak sadece belirlediğiniz kişilerin sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Yurtdışından tanımadığınız bir numaradan gelen cevapsız aramalar veya rahatsızlık veren reklam mesajlarından anında kurtulmanızı sağlayan uygulama, topluluk tarafından bildirilen, kara listeye alınan spam aramaları otomatik olarak engeller. Kişilerinizi beyaz listeye alarak önemli aramaların da engellemesini önleyebilir, kişi listenizin çevrimiçi yedeğini oluşturabilirsiniz.

Not: Gizlilik modu ve zamanlama gibi ekstra özellikler içeren, kullanıcılar tarafından tam puan almayı başaran Call Control uygulamasının pro sürümünü 14 gün boyunca, lite yani bazı özelliklerin kısıtlı olduğu sürümü tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.