Calltag

Calltag

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Prime & United Minds

Calltag uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda çağrı yapmadan önce alıcıyı SMS ile önden bilgilendirebiliyorsunuz.

Calltag uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir çağrı ön bilgilendirme servisi uygulaması diyebiliriz. Aklınızda tabii ki bunun nasıl bir şey olduğuna dair hemen soru işaretleri belirmeye başlamıştır.

Uygulamayı kullandığınızda, bir kişiyi aramadan önce ona arama konusunun ne olacağına dair bir SMS gönderebiliyorsunuz ve bunu yaparken direkt olarak etiketler arasından seçimler yapabiliyorsunuz. Dolayısıyla uzun uzun mesajlar yazmak yerine bir kaç dakika sonra gelecek olan çağrının içeriği hakkında fikirler edinebilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve cihazınızda bulunan SMS uygulamaları ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi ise sorunsuzca bildirimlerin gönderilebilmesine olanak tanıyor. Calltag uygulaması sadece dostlarınızı aramalarınız konusunda bilgilendirmek değil, aynı zamanda iş görüşmelerinden önce karşıdaki kişiye fikir vermek, gizli numaradan aranıyorsa telefonun açılmasını sağlamak gibi amaçlarla da kullanılması mümkün.

Sık sık telefon görüşmeleri yapanlar muhataplarını konuşacakları konular hakkında bilgilendirirken, dilerlerse SMS gittiği halde arama işlemini iptal de edebiliyorlar. Böylece ansızın bir iş çıktığında aramadan vazgeçmek de mümkün hale geliyor.

Oldukça ilginç kullanımlı ve yaratıcı bir yapısı olması nedeniyle kesinlikle göz atmanız gerekenler arasında. Lakin çok sık telefon çağrıları yapmıyorsanız ihtiyaç duymayabilirsiniz.