Camera Fun Free

Camera Fun Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SpiceLoop

Camera Fun Free, Android cihazlarınızın kameraları ile daha ilginç, güzel ve komik fotoğraflar çekebilmeniz için tasarlanan başarılı bir kamera uygulamasıdır.

Camera Fun Free, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızın kameralarına farklı lensler ekleyerek, efektli fotoğraflar çekmenizi sağlayan uygulama, en eğlenceli kamera uygulamalarından biri.

Uygulamayı indirip yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra, cihazınızın kamerasını açarak fotoğraf çekmeden önce canlı olarak ekleyebileceğiniz efektleri görebiliyorsunuz. Çekeceğiniz fotoğraflara göre en uygun bulduğunuz ve en beğendiğiniz efekti seçerek mükemmel fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda komik ve eğlenceli fotoğraflarda çekebileceğiniz uygulama sayesinde arkadaşlarınız komik fotoğraflarını çekerek hep beraber eğlenebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yanlarından biri fotoğraf çekmeden önce, çekeceğiniz fotoğrafın nasıl görüneceğini bilmek. Bu sayede gereksiz yere fotoğraf çekmekten kurtulmuş olursunuz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Camera Fun Free uygulaması içerisinde 6 farklı kamera lensi bulunmaktadır. 6 lens ile birlikte farklı fotoğraflar çekerek uygulamayı deneyebilirsiniz. Uygulamayı beğenirseniz Pro versiyonunu satın alarak 28 farklı lensi daha kullanabiliyorsunuz.