Camera MX

Camera MX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,618
  • DOSYA BOYUTU 12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magix

Android mobil cihazlarınızda bir yandan efekt önizlemesi yapmak bir yandan da hemen fotoğraf çekmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android tablet ve akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz kamera uygulamalarından bir tanesi de Camera MX ve hem ücretsiz olması hem de pek çok gelişmiş özelliği bünyesinde barındırması sayesinde oldukça tercih edilirlerden bir tanesi haline geliyor.

Fotoğraflarınızı çekmeden önce direkt olarak canlı kamerayı efektlendirebilmeniz sayesinde nasıl bir sonuç elde edebileceğinizi kolayca görebiliyor ve hatta bu önizlemeler içerisine çerçeveler de ekleyebiliyorsunuz. Çekmenizin ardından optimize ettiğiniz fotoğraflarınızı kolayca sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir ve arkadaşlarınıza da gösterebilirsiniz.

Hem fotoğraf çekebilen hem de video kaydedebilen Camera MX uygulaması, 20'den fazla gerçek zamanlı efekte sahip ve video çekimleri konusunda herhangi bir süre sınırlamasına sahip değil. Ayrıca normal kamera uygulamalarının açılışlarının biraz uzun sürmesine karşın Camera MX'in hızlı başlatma tuşu sayesinde anında kameraya geçiş yapabiliyor ve hemen çekime başlayabiliyorsunuz.

Resimlerini düzenlemek isteyenler döndürme, ışık ayarları, kesme gibi basit editör işlemlerine yine uygulama içerisinden erişebilir ve en güzel hale getirebilirler. GPS verilerini de fotoğraflara işleyebilen uygulamanın hem ön hem arka kamera için otomatik deklanşör desteği de mevcut.