CamWow

CamWow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,657
  • DOSYA BOYUTU 2.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jing Chan

CamWow ile iOS cihazınızın kamerasındaki görüntüye gerçek zamanlı olarak efekt ekleyebilirsiniz.

CamWow iOS cihazınızın kamerasını kullanarak çekeceğiniz fotoğraflara çeşitli kamera efekti ve fotoğraf filtresi seçenekleri uygulayabilmenize yardımcı olan bir kamera efekti uygulamasıdır.

CamWow uygulamasını benzerlerinden oldukça farklı kılan özelliği kameranız ile fotoğraf çekerken fotoğraf filtreleme ve kamera efekti ekleme seçeneklerini gerçek zamanlı olarak görüntüye uygulamasıdır. Bu sayede fotoğrafınızı çekmeden önce fotoğrafınızın nasıl görüneceğini izleyebilir ve en doğru efekt ve filtreyi uygulayabilirsiniz. 

CamWow birçok farklı kamera efektini ve  fotoğraf filtresini kullanıcılara sunmaktadır. CamWow ile fotoğrafınızın temel renk ayarlarını değiştirerek siyah beyaz veya sepya tonlarda fotoğraflar yaratabilir, fotoğrafınıza termal kamera veya röntgen görünümü kazandırabilir, karakalem çizime dönüştürebilir, pikselleştirebilir, fotoğrafınızı gerdirebilir veya fotoğrafınızı sıkıştırabilirsiniz. CamWow bu filtre ve efektler haricinde birçok farklı seçeneği de kullanıcılara sunmaktadır.

CamWow iOS cihazınızın hem ön hem de arka kamerasını desteklemektedir. Bu sayede ekranda kendinizi görerek kendi fotoğrafınız üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. CamWow ile yarattığınız fotoğrafları Facebook hesabınız üzerinden direkt uygulama aracılığıyla paylaşabilir veya e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Eğer fotoğraflarla oynamayı seviyorsanız, filtrelemekten ve eğlenceli görünümler kazandırmaktan hoşlanıyorsanız CamWow'u deneyebilirsiniz.