Can You RUN it

Can You RUN it

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,744
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Husdawg, LLC

Can You RUN it internet tarayıcınız üzerinde kullanabileceğiniz bir bilgi servisidir

Can You RUN it eğer bilgisayarınızın bir oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağından emin olamıyorsanız faydalanabileceğiniz bir web servisi.

Güncel bir internet tarayıcısı üzerinde tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu servis temel olarka bilgisayarınızı analiz ediyor ve size bilgisayarınızın oynamak istediğiniz oyunu çalıştırmak için yeterli donanım özelliklerine sahip olup olmadığını söylüyor. Bu servis sisteminizi analiz etmenin yanısıra oyunların minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini de size listeleyebilmekte.

Can You RUN it'in oyun arşivinin epey geniş olduğunu ve sistemin sık aralıklarla güncellenerek yeni oyunların hızlı bir şekilde sisteme eklendiğini belirtmekte fayda var. Bu servisi kullanırken oyunların minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini öğrenebilmek için sadece sistem gereksinimleri görüntüleme seçeneğini seçmeniz yeterli. Eğer bu sistem gereksinimleri size karışık geliyorsa ve sadece oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızı öğrenmek istiyorsanız bilgisayarınıza küçük dosya boyutuna sahip bir analiz aracını indirmeniz gerekiyor. Bu aracı indirdikten sonra bilgisayarınızın donanımsal özellikleri algılanıyor ve internet tarayıcınız üzerinde açık olan Can You RUN it'te oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızla ilgili rapor görüntülenebiliyor.

Can You RUN it'in arayüzü bize biraz 90'lı yıllardan kalma gibi görünse de sistem oldukça işlevsel.