Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,803
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici King.com

Candy Crush Soda Saga, popüler şeker eşleştirme oyunu Candy Crush'ın yeni modlarla zenginleştirilmiş sürümü.

Candy Crush Soda Saga, popüler eşleştirme oyunu Candy Crush’ın devamı niteliğinde hazırlanmış, mobilin yanı sıra Windows platformunda da karşımıza çıkıyor. Yeni oyun modları ve animasyonlarla her zamankinden daha çekici ve daha bağlayıcı hale getirilen yeni Candy Crush oyununda yine ekstra can istemek için Facebook arkadaşlarımızı bildirim yağmuruna tutuyoruz.

Oynaması basit ve eğlenceli olduğundan her yaştan oyuncusu bulunan şeker eritme oyunu Candy Crush’ın popülerliğini bir yana bırakırsak Candy Crush Soda Saga aynı konseptte olmasına rağmen kısa sürede milyonlarca indirmeye ulaşmayı başardı. Son olarak Windows platformuna taşınan oyunda gözümüze ilk çarpan geliştirilmiş ve animasyonlarla daha çekici hale getirilmeye çalışıldığı belli görseller. Oyun ekranında şekerleri eritirken hele ki üst üste kombo yaptığımızda beliren animasyonlar oyunu bambaşka bir havaya sokmuş. Tabii ki bunda animasyonları öne çıkaran şeker balığı, şeker ayısı gibi figürlerin de rolü büyük.

Yeni karakter ve modların eklendiği devam oyununda da bölüm bölüm ilerliyoruz. Hedefimiz her bölümün başında kısa süreliğine beliriyor ve hedefimize ulaştığımızda sonraki bölüme atlıyoruz. Geçmekte zorlandığımız bölümlerde yardımcı olacak sınırlı sayıda güçlendiriciler yine karşımızda. Canlarımızı harcadığımızda yardımımıza koşacak Facebook arkadaşlarımız da bir dokunuş ötemizde. Oynanışı stili de farklılık göstermiyor. Basit kaydırma hareketiyle stratejik bir şekilde şekerleri tablodan yavaş yavaş eritiyoruz.

Windows 10 ile önyüklü geleceği söylenen ancak ayrı olarak indirebildiğimiz Candy Crush oyununu oynadıysanız, yeni modlarla zenginleştirilmiş yüzlerce bölüm içeren devam oynunu Candy Crush Soda Saga’yı da indirip başlamanızı öneririm.