CapperKiller

CapperKiller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 614
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaspersky Lab

CapperKiller programı sayesinde bilgisayarınıza bulaşan Trojan-Banker.Win32.Capper virüsünden kurtulabilirsiniz.

CapperKiller programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlara bulaşan Trojan-Banker.Win32.Capper virüsüne karşı bir temizleyici olarak hazırlanmış ücretsiz programlardan birisi. Ancak genel bir antivirüs programı olmaktan ziyade direkt olarak Capper virüsü için hazırlandığından dolayı sadece başınız bu virüsle beladaysa kullanmalısınız.

Capper virüsü bilgisayarınızın web tarayıcılarına bulaşarak girdiğiniz adresler üzerinde değişiklikler yapıyor veya proxy ayarlarını değiştiriyor. Bu durumdan rahatsızsanız ve bilgisayarınızın performansında sorunlar olduğunu da düşünüyorsanız CapperKiller ile sisteminizi taratabilirsiniz.

Programın kullanımı çok kolay bir şekilde hazırlanmış ve tek yapmanız gereken indirir indirmez taratma işlemini başlatmak. Tek bir ekranı olduğu için gerekli butonu ana ekran bulabilirsiniz. Tarama işlemi sırasında bilgisayarınızı kullanmamak oldukça önemli, zira bu durum virüsün tespit edilmesini zorlaştırabilir.

Virüs tespitinin ardından bilgisayarınızda Capper virüsüne rastlanırsa bunu hemen temizleyen program, dolayısıyla genel antivirüs programlarının yapamadığını yapabiliyor. Tabii ki sisteminiz bir defa temizlendikten sonra kaliteli bir virüs tarayıcısı kullanarak devamlı koruma yapmanız PC sağlığı açısından çok önemli.

Kişisel veri kayıplarıyla karşılaşmamak için kullanabileceğiniz CapperKiller'ı denemekten çekinmeyin.