Capture Master

Capture Master

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81,527
  • DOSYA BOYUTU 0.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Muted Clef

Capture Master programı ile ekranınızda belirlediğiniz alanların resimlerini çekebilirsiniz.Kullanımı oldukça basit bu programla fotğraf çekmek daha basit bir hal alıyor.

Capture Master programı bilgisayarınızın ekranında herhangi bir zamanda istediğiniz görünütünün fotoğrafını çekebilmeniz için hazırlanmış oldukça basir bir program.

Program küçük boyutu, basit kullanıcı arayüzü ile oldukça kullanışlı. Artık ekranın fotoğrafını çekmek için birçok işlemi arka arkaya yapmanıza gerek yok, Capture Master ile ekranın fotoğrafı birkaç tıkla elinizin altında.

Capture Master kullanarak ekranınızda yer alan bir internet sayfasını, resmi veya metin gibi çeşitli görüntüleri resim dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu sayede kolayca notlar kaydedebiliyor, metinleri kopyala-yapıştır yapma derdinden kurtulabiliyorsunuz.

Programı kurulum gerektirmeden indirdiğiniz gibi açıp kullanabilirsiniz. Programın bu özelliği sayesinde kurulum işlemleri nedeniyle bilgisayarınızda ek dosyalar oluşturulmuyor ve bilgisayarınızın performansının düşmesinin önüne geçiliyor.

Programın eksi yönü sadece bitmap formatında resim dosyası kaydetmenize imkan tanıması. Bunun haricinde program basit bir şekilde kullanılabiliyor ve ihtiyacı karşılıyor.