Capture View

Capture View

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 407
  • DOSYA BOYUTU 4.31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GXDevelopment Inc

Capture View ile ekran görüntüsü yakalayabilir ve düzenleyebilirsiniz

Capture View bilgisayarınızdan anlık ekran görüntüsü yakalamak ve yakaladığınız görüntüleri düzenlemek için kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Program tam ekran ekran götüntüsü alma özelliğinin yanında farklı çerçeveler içerisindeki görütüleri yakalayabilmekte ve ekranın seçeceğiniz bölümlerinin görüntüsünü kaydedebilmektedir. Tek tuşla yapabileceğiniz bu işlem pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Dilediğiniz takdirde ekran görüntüsü alma tuşuna bastıktan sonra geçecek gecikme süresini belirleyerek videolar gibi akıcı görüntülerde daha sağlıklı çözümler üretebilirsiniz.

Capture View'i sıradan programlardan farklı yapan özellik geniş resim düzenleme araçları yelpazesine sahip olmasıdır. Bu araçlar yakaladığınız görüntüleri dilediğiniz gibi şekillendirebilmenize olanak tanımaktadır. Watermark ekleme aracı sayesinde kaydettiğiniz görüntülere dijital damgalar vurarak çalınmalarını önleyebilirsiniz. Resim boyutlandırma aracı sayesinde resimlerinizi istediğiniz gibi büyültüp küçülterek farklı ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz. Resim kesme aracı kaydettiğiniz ekran görüntüsünün belirli kesimlerini kullanmak istediğinizde size yardımcı olmaktadır. Siyaz beyaz dönüştürme aracı ile yakaladığınız ekran görüntülerini siyah beyaz yapabilir, artistik bir  görünüm kazandırabilirsiniz.