Car Parking APK

Car Parking APK

kullanıcı

Car Parking APK, bir çok farklı araba modeli ile çeşitli park etme modları sunan popüler araba park etme oyunu.

Car Parking APK, araba oyunları arasında en sevilen park etme oyunudur. Popüler araba park etme oyunu size farklı modlar ile zorlayıcı kulvarlarda deneyim sunar. Öyle ki milyonlarca kişi bu tarz oyunları oynamaktadır.

Sıradan araba park etme oyunlarına kıyasla değişik bölgelere park etmenizi isteyen oyun, içerik çeşitliliği ile eğlenceli bir deneyim sunuyor. Kendi arabanıza plaka, jant, renk gibi modifiyeler yapabilir ve park etme keyfine varabilirsiniz.

Car Parking APK İndir

Car Parking APK, 5 sezondan oluşan ve aynı zamanda kariyer moduda bulunan oyun farklı seviyelerde keylifli deneyimler sunmaktadır. Hatırlatmak isteriz ki sadece basit birkaç otomobil park etmiyorsunuz. 

Dar alanlarda bu zorlu görevi yerine getirmek isteyen oyuncular diğer park etme oyunlarından farklı bir heyecan ile karşı karşıya kalacak gibi… Oyun silindiği taktirde verileriniz kaybolacağından dolayı dikkat etmenizde fayda var.

Car Parking APK’nin en önemli avantajları arasında yer alan şeylerden biri de internetsiz oynanabilmesidir. Birçok araba park etme oyunu internetli olduğundan dolayı Car Parking diğer oyunlara kıyasla daha önde duruyor. 

Oyunun dezavantajları arasında bölümlerin az olması geliyor. Bu durum bir süre sonra oyuncuları sıkabilir ama güncelleme ile yeni bölümler gelebilir ve birçok oyuncu devamlı olarak Car Parking APK oynayabilir.

ARTILAR

Birçok araç

EKSİLER

Bölümler az