CarrefourSA

CarrefourSA

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,204
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CarrefourSA

CarrefourSA uygulaması ile Android cihazlarınızdan market alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

CarrefourSA uygulaması ile bulunduğunuz her yerden Android cihazlarınızı kullanarak kolayca alışveriş yapabilir, adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Gün geçtikte artık herkes teknolojiye ayak uydurmaya gayret ediyor desek yanlış olmaz sanıyorum. Bunun en güzel örneği de, internet üzerinden market alışverişinin kolaylıkla gerçekleştirilmesi diyebiliriz. Bu duruma kayıtsız kalamayan CarrefourSA, ismini taşıyan mobil uygulaması sayesinde 7 gün 24 saat boyunca her nerede olursanız olun kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmenizi mümkün kılıyor. Bunun yanında özel fırsatlar, indirimler ve kampanyalardan da sizleri haberdar eden ve faydalanmanızı sağlayan uygulamada kategoriler halinde sıralanmış ürünleri inceleyerek ister sepetinize ekleyebilir isterseniz de favori listenize ekleyebilirsiniz.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra belirlediğiniz bir günde siparişinizi özel araçlarla teslim eden CarrefourSA, kapıda ödeme ve iade gibi kolaylıkları da sizlere sunuyor. Uygulamada yer alan ve hızlı bir alışveriş imkanı veren başka bir özellik de, barkod okuyucu özelliği. Ürün aramakla uğraşmak yerine, elinizdeki ürünün barkodunu uygulamaya okutarak anında ürün sayfasına gidebiliyorsunuz. Kredi kartıyla online ödeme, kapıda ödeme veya nakit ödeme gibi imkanlar sunan CarrefourSA uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.