CD to WMA MP3 Ripper

CD to WMA MP3 Ripper

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 453
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

CD to WMA MP3 Ripper, müzik CD'leri üzerinde yer alan şarkıları bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz CD/DVD/Blu-ray Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

CD to WMA MP3 Ripper, kullanıcıların sahip oldukları müzik CD'leri üzerinde yer alan şarkıları bilgisayarlarına kaydedebilmeleri için tasarlanmış kullanışlı bir araçtır.

Programın sade, şık ve kullanışlı arayüzü sayesinde, programı ilk kez kullanıyor olsanız bile müzik CD'lerinizde yer alan şarkıları bilgisayarınıza nasıl kaydedebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Müzik CD'sinin yer aldığı sürücüyü ve müzik CD'si içerisinde yer alan parçaları dönüştürmek istediğiniz klasörü seçerek dönüştürme işlemi için ilk adımı atabilirsiniz.

Ardından isterseniz tüm CD'yi veya sadece CD içerisinde yer alan ve seçmiş olduğunuz şarkıları hangi formatta bilgisayarınıza kaydetmek istediğinizi seçmelisiniz. Şarkıları bilgisayarınıza MP3, WMA, OGG ve WAV formatlarında kaydetmenize olanak sağlayan program, aynı zamanda ileri seviye kullanıcılar için özelleştirilebilir ses dönüştürme ayarları da sunmaktadır.

Son olarak eğer isterseniz, bilgisayarınıza kaydedeceğiniz şarkılar için şarkıcı adı, şarkı adı, albüm, tür gibi ID3 etiketlerini belirleyerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Eğer elinizde geniş bir müzik CD'si arşivi varsa ve CD'ler içerisinde yer alan şarkıların tamamını bilgisayarınız üzerinde saklamak istiyorsanız, CD to WMA MP3 Ripper adlı bu başarılı yazılım çok işinize yarayabilir.